jesteś matką biznesu?

Zadbaj o jego rozwój! 

Z okazji Dnia Matki dla wszystkich przedsiębiorczych kobiet -26% na konsultacje, audyty i wspólne planowanie harmonogramów komunikacji. Oferta ważna do 10.06.2019

rusz z miejsca!

konsultacje marketingowe

Jeśli potrzebujesz szybkiej i doraźnej pomocy marketingowej, 1h konsultacja marketingowa będzie dobrym wyborem. Pomogę ci usprawnić twoje działania marketingowe, rozwieję wątpliwości, przeanalizuję szanse i zagrożenia oraz odpowiem na wszystkie pytania. Po konsultacji będziesz wiedział, jakie kolejne kroki powinieneś wykonać, by realizować swój cel.

harmonogram komunikacji

Twoja komunikacja nie realizuje celów, jakie chcesz osiągnąć? Stwórzmy wspólnie harmonogram komunikacji dla twojej marki na 30 lub 90 dni. Nauczysz się w ten sposób zarządzać działaniami marketingowymi i organizować je wokół cykli tematycznych oraz podporządkowywać je celom i promocji wybranych produktów.

audyt marketingowy

Jeśli utknąłeś w miejscu, masz wrażenie chaosu w dotychczasowej komunikacji i chciałbyś poddać swoje działania kompleksowej ocenie, audyt marketingowy może być dobrą opcją dla ciebie. Dzięki temu odkryjesz nie tylko, gdzie popełniasz błędy, ale także otrzymasz mnóstwo wskazówek i pomysłów, o których wcześniej nie myślałeś.

poznaj opinie klientów

Zaufałam Marcie i jej kompetencjom, a przeprowadzony audyt dla mojej marki okazał się strzałem w dziesiątkę. Weryfikacja wcześniejszych założeń, korekta dotychczasowych działań i kompleksowe wytyczne do wdrożenia są teraz dla mnie jak dokładnie rozpisany „rozkład jazdy” mojej marki. Jeśli szukasz zaangażowania i wysokiej jakości rezultatów, to współpracę z Martą zdecydowanie polecam.

Katarzyna Kaczyńska

Marta to skarbnica wiedzy i mnóstwa pomysłów - pomogła dopracować strategię firmy i wyrazić ją w działaniach, które najlepiej dotrą do moich klientów. Jeśli szukasz partnera, z którym ustalisz swój plan działania, kogoś kto pomoże Ci poukładać sobie w głowie kwestie związane z marketingiem i brandingiem, a przy okazji zarazi Cię pozytywnym nastawieniem i wiedzą, to szczerze polecam Martę. Daj jej szansę, a na pewno pomoże Ci stworzyć silną i przekonującą markę. Mi pomogła!

Ula Aleksandrowicz

Zadbaj wreszcie o swoją markę. Zacznij działać strategicznie i zainwestuj w swój rozwój.

Regulamin promocji

  1. Czas trwania promocji: od 25.05.2019 do 10.06.2019.
  2. Uczestnikiem promocji może być każda kobieta, bez względu na to, czy aktualnie prowadzi działalność gospodarczą, czy dopiero zamierza lub zajmuje się działaniami marketingowymi dla jakiejś marki, której nie jest właścicielem.
  3. Promocja dotyczy rabatu -26% od cen podstawowych na usługi: konsultacja 60 min, harmonogram komunikacji na 30 dni, harmonogram komunikacji na 90 dni, audyt marki podstawowy, audyt marki rozszerzony.
  4. Do wszystkich cen podanych na stronie należy doliczyć 23% VAT.
  5. Czas realizacji usług objętych promocją: od 29.05.2019 do 30.06.2019. Termin realizacji jest uzależniony od daty zgłoszenia – klienci obsługiwani są na zasadzie “first come, first served”.
  6. Warunkiem uzyskania rabatu jest płatność z góry na podstawie faktury.
  7. Zaznaczam możliwość odwołania promocji przed czasem lub odmówienia przyjęcia zlecenia bez podawania przyczyn.