Zyskaj więcej klientów dzięki przemyślanej strategii marketingowej

Żeby sprzedawać z łatwością, musisz zbudować zaufanie do Twojej marki, stworzyć przyciągającą komunikację i dotrzeć do odpowiednich osób. Biznes Twoich marzeń – taki, w którym Twoi Idealni Klienci przychodzą do Ciebie sami i z radością kupują Twoje usługi lub produkty, jest w zasięgu Twojej ręki.

Jak mogę Ci pomóc rozwinąć Twoją markę?

Twoja marka zasługuje na to, by dowiedziało się o niej więcej osób i więcej osób skorzystało z Twojej oferty. Pomogę Ci wzmocnić Twoją markę i zaplanować przemyślaną komunikację, dzięki czemu zyskasz bezpieczeństwo i stabilność w biznesie.
Dołącz do dziesiątek klientek, które poukładały już ze mną swój biznes i zarabiają więcej. Wybierz poziom wsparcia, jakiego potrzebujesz.

MARTA BULBA (29)

Materiały do samodzielnej pracy

Uporządkuj swoją markę i komunikację dzięki workbookom i warsztatom strategicznym, z których możesz skorzystać w każdej chwili.
Przygotowałam je tak, byś mogła działać od razu – mało teorii, dużo praktyki! 

Program grupowy:
„Więcej klientów dzięki przemyślanej strategii marketingowej”

Zaufaj sprawdzonemu procesowi, który pozwoli Ci zbudować silną markę i przemyślaną komunikację, która przyciąga klientów gotowych zapłacić za to, co robisz. Dołącz do kameralnego grona kobiet, które chcą tego samego, co Ty. 

Stwórz pod okiem mentorki strategię Twojej marki. W programie grupowym otrzymujesz cotygodniowe warsztaty strategiczne na żywo, zestawy ćwiczeń, sesje Q&A i indywidualne konsultacje ze mną.

MARTA BULBA (22)
MARTA BULBA (16)

Współpraca 1:1

Skorzystaj z mojego bezpośredniego wsparcia i wieloletniego doświadczenia. Dostaniesz rady dopasowane do Twojej marki i jasne listy zadań do wdrożenia. Skupimy się na tym, co jest aktualnie najważniejsze w Twoim biznesie i da Ci od razu najlepsze efekty. Krok po kroku pomogę Ci zaplanować działania, które pozwolą Ci iść do przodu.

Możesz umówić się na pojedynczą konsultację marketingową, dwumiesięczną współpracę VIP – Brand Coaching lub wspólnie ze mną przygotować strategię marketingową dla Twojego biznesu.

Pozwól, bym była Twoją przewodniczką na drodze do lepszego biznesu

Marta Bulba – Brand Coach,
Strateżka marketingowa

Wspieram kobiety w rozwijaniu biznesów ich marzeń. Pomagam zbudować silną markę, poukładać komunikację i przyciągać klientów, a w konsekwencji lepiej zarabiać. Uczę, jak ogarnąć strategię nawet, gdy jesteś małym biznesem i robisz wszystko sama. 

Pracuję z dojrzałymi, gotowymi osiągać swoje cele ekspertkami i właścicielkami firm usługowych. Pod moimi skrzydłami wreszcie robią to, za co nie mogły się zabrać przez wiele lat.

Potrafię gadać o strategii, obudzona w środku nocy. Zajmuję się tym od 8 lat. Pracowałam dla agencji marketingowych, firm doradczych, a także jako brand managerka. Poświęciłam setki godzin na konsultacje marketingowe i sesje strategiczne z przedsiębiorczyniami takimi, jak Ty.

Najnowsze artykuły na blogu

Skorzystaj z darmowych treści, w których dzielę się wskazówkami i poradami na temat rozwijania marki i przyciągania klientów.

Co mówią klientki o współpracy

Bądź ze mną na Instagramie

Bądź ze mną
na Instagramie

Dołącz do mojej społeczności na Instagramie. Tutaj każdego dnia dzielę się moją wiedzą oraz case study. Jeżeli szukasz dawki motywacji obserwuj mnie.