Cześć!

Nazywam się Marta Bulba i jestem strategiem marketingowym. Zajmuję się tworzeniem nowych marek i porządkowaniem oraz zmianą tych istniejących. Nadaję im znaczenie, sprawiając, że stają się czymś więcej niż produktami. Pomagam skupić się na strategii i tym, co naprawdę ważne w marketingu. Pracuję z markami, które potrzebują zmienić lub umocnić swój kierunek, a także tworzę koncepty na nowe marki, dając im perspektywy na przyszłość.

Pracuję przede wszystkim z markami lifestyle (uroda, moda, dom, rodzina, hobby) oraz z markami osobistymi, posługując się autorskim programem Projekt:JA. Przez 6 lat pracy opracowałam własną metodologię, która pozwala mi z sukcesami angażować klientów
w proces pracy nad strategią, a nie tylko tworzyć za nich projekty.

Moi klienci mówią, że skłaniam ich do głębokiej refleksji i pomagam odkryć to, co w ich markach najważniejsze.

Zaplanujmy przyszłość twojej marki

“Strategia” i “marka” to nie są abstrakcyjne koncepty zarezerwowane tylko dla dużych graczy – to fundamenty twojej działalności marketingowej. Mają ułatwiać, a nie paraliżować działanie i dlatego staram się, by współpraca ze mną była maksymalnie praktyczna, a nie teoretyczna. To ja jestem od tego, żeby znać teorię – Ty nie musisz.

Umów się na bezpłatną 20-minutową konsultację

Napisz do mnie: czesc@martabulba.pl

Jeśli:

✔ Wprowadzasz na rynek nową markę lub potrzebujesz dopracować tę istniejącą,
✔ Twoje działania marketingowe są chaotyczne i niepowiązane z celami,
✔ Chcesz przeistoczyć się z bycia firmą produkcyjną w bycie marką konsumencką,
✔ Jesteś sukcesorem w firmie rodzinnej i chcesz pchnąć ją na nowe tory,
✔ Nie masz dyrektora marketingu lub odpowiednich kompetencji, by wyznaczać strategię marketingową oraz oceniać efektywność prowadzonych działań,
✔  Marzysz o tym, by twoja marka była czymś więcej niż zbiorem skojarzeń, wyróżników, argumentów i stanowiła manifest tożsamości odbiorcy,

✔Potrzebujesz zewnętrznego doradcy, który wniesie świeże spojrzenie w Twoje działania marketingowe i nada im sens,

✔ Myślisz o swoim biznesie w dłuższej perspektywie niż najbliższy kwartał

Potrzebujesz wsparcia stratega takiego jak ja. Wspólnie zbudujemy strategię marketingową, zaplanujemy praktyczne i skuteczne rozwiązania, które rozwiną Twój biznes!

Marketingiem strategicznym zajmuję się od 2014 roku. Przez kilka lat pracowałam w agencji marketingowej, która w raporcie „Agencje marketingu zintegrowanego 2015” została oceniona jako najlepsza pod względem strategii, badań i analiz marketingowych.

Pracowałam m.in. dla marek: Pizza Portal, Vantage Development, TwojeMeble, Doganica, Pyrkon, PaMaMi.

Jako strateg współpracuję także z firmami doradczymi: Premium Consulting, POP UP GRUPA, WeTheCrowd.

Unikalne połączenie dużej dawki wiedzy i profesjonalizmu z sympatycznym i koleżeńskim kontaktem. Współpraca z Martą to spora dawka cennego doświadczenia, które uczy spojrzenia na biznesową rzeczywistość. W ciągu dwóch miesięcy udało nam się zanalizować dotychczasową komunikację marki, zweryfikować aktualne potrzeby zmian i wytyczyć nowy kierunek dalszego rozwoju. Dziękujemy za współpracę i serdecznie polecamy!
Justyna Sekuła
TwojeMeble.pl
Marta to marketerka, którą mogę z czystym sumieniem polecić do współpracy przy złożonych projektach marketingowych. Jej wiedza i warsztat są na wysokim poziomie, a terminowość oraz rzetelność w realizacji zleceń nie pozostawia żadnych miejsc na brak uznania. Gorąco polecam również z uwagi na świetną kulturę współpracy. Żałuję tylko, że nie poznałem Marty wcześniej. Zrobilibyśmy razem znaczenie więcej!
Mariusz Łodyga
Premium consulting

Edukacja

Gdybym nie musiała zarabiać pieniędzy, poświęciłabym cały swój czas na edukację siebie i innych. Uczenie (się) sprawia mi wielką frajdę. Uczę studentów, prowadzę szkolenia i warsztaty. Piszę do branżowych mediów – moje teksty możesz przeczytać m.in. w Marketingu w Praktyce, Marketerze+, Briefie, Interaktywnie czy w Nowym Marketingu. 

Publikuję na blogu. A przede wszystkim dzielę się wiedzą w bezpośredniej pracy z klientami. 

Usługi

Bądźmy w kontakcie

© 2013-2020 Marta Bulba

Made with by Elementor​​