marta bulba logo pełne wyśrodkowane

Konsultacje marketingowe

60 MINUT WSKAZÓWEK OD DOŚWIADCZONEJ STRATEŻKI 

POUKŁADAJ MARKETING I BIZNES I ZACZNIJ WRESZCIE OSIĄGAĆ SWOJE CELE

Nie wiesz, jak poukładać swoje działania marketingowe? Przytłacza cię morze możliwości i potrzebujesz porady, w co zainwestować swój czas i pieniądze? A może chcesz wystartować z nową marką, stworzyć strategię, poukładać plan promocji?

Konsultacja marketingowa ze mną to sposób na szybką i stosunkowo tanią pomoc 1:1. Przez 60 minut pomogę usprawnić Twoje działania marketingowe, rozwieję wątpliwości oraz odpowiem na wszystkie pytania. Po konsultacji będziesz znała swoje kolejne zadania na liście to-do, by zmierzać prosto do celu.

Gotowa na nową jakość w Twoim marketingu?

 

Jak przebiega konsultacja marketingowa?

 • Wyślij do mnie wiadomość e-mail i opisz, o czym chcesz porozmawiać w trakcie konsultacji. Na jakie pytania chcesz uzyskać odpowiedź? Jaki jest Twój marketingowy problem? Pamiętaj, że więcej udzielisz mi informacji, tym więcej zyskasz w trakcie konsultacji.
 • W odpowiedzi dostaniesz ode mnie kilka możliwie szybkich propozycji terminu spotkania. Czasem dopytuję o jakieś kwestie związane z tematem naszej konsultacji, żeby jak najlepiej zrozumieć Twoją sytuację.
 • Po ustaleniu terminu spotkania, prześlę Ci fakturę. Proszę o jej opłacenie przed dniem konsultacji – traktuję to jako potwierdzenie terminu rozmowy.
 • Otrzymasz ode mnie także link do rozmowy i zaproszenie do kalendarza Google.
 • Przed naszą rozmową przejrzę twoją stronę www i 1 wybrany kanał i przygotuję wskazówki, co możesz robić lepiej. 
 • W terminie konsultacji jestem do Twojej dyspozycji. Przez 60 minut przedstawię Ci moje rekomendacje, zadania do wykonania oraz odpowiem na wszystkie pojawiające się pytania.
 • Po konsultacji przesyłam e-mail z wypunktowanymi działaniami, o których rozmawialiśmy.

Przykładowe tematy konsultacji

Jeśli Twój problem dotyczy czegoś innego – napisz. Bardzo możliwe, że będę w stanie pomóc. Jeśli nie – odmówię i postaram się polecić inną ekspertkę/eksperta w danym temacie.

OFERTA DLA CIEBIE

konsultacja marketingowa

299
 • 1h konsultacji marketingowej online
 • Przygotowanie dla Ciebie rekomendacji, rozwiązań problemu, planu działania
 • Krótki przegląd Twoich dotychczasowych działań marketingowych
 • Notatki/podsumowanie konsultacji

A może potrzebujesz wsparcia 1:1 przez kilka tygodni, by ułożyć strategię, komunikację marki i na bieżąco dostawać feedback?

Jeśli tak, zgłoś się na Brand Coaching – cykl 3, 6 lub 9 sesji strategicznych, podczas których skupimy się na Twojej marce.

W odróżnieniu od rad z kursów online czy ebooków, Brand Coaching jest w 100% dopasowany do Twojej marki i tego, co aktualnie jest dla Ciebie ważne. Dzięki temu oszczędzasz czas i nerwy i szybciej możesz ruszyć do przodu. 

Stwórz pod moim okiem silną, wyróżniającą się i autentyczną strategię, która pozwoli Ci na pracę w zgodzie ze sobą, przejęcie kontroli nad swoim biznesem i przyciąganie odpowiednich klientów.

Krok po kroku pomogę Ci ogarnąć i zaplanować działania, które pozwolą Ci iść do przodu.

Zacznij działać strategicznie i osiągaj swoje cele szybciej.

 

faQ

Konsultacje odbywają się online we wcześniej umówionym terminie. Link do spotkania i zaproszenie do Twojego kalendarza Google dostaniesz odpowiednio wcześniej.

 

Oczywiście! Wystawiam faktury z 23% VAT. Zgłaszając się na konsultację, podaj mi numer NIP Twojej firmy. Opłacenie jej przed naszą konsultacją traktuję jako potwierdzenie terminu rozmowy.

Staram się zaproponować jak najszybsze terminy – zazwyczaj do 5 dni.

Tak naprawdę ciężko jest wycelować, by było to dokładnie 60 minut. Zwykle jest to +/- 10 minut. Kończymy, gdy mam pewność, że wyczerpaliśmy temat.

Im wcześniej w swoim biznesie zaczniesz działać strategicznie, tym lepiej. Możemy nawet pracować nad stworzeniem Twojej nowej marki – takiej, która od początku ma „ręce i nogi”, jest poukładana, spójna, ma świetną komunikację i przyciąga klientów.

Jeśli natomiast prowadzisz biznes już od jakiegoś czasu, współpraca z Brand Coachem da Ci nową perspektywę, pozwoli Ci poprawić Twoje działania marketingowe i niejako zmusi Cię do wdrożenia zmian.

Konsultacje marketingowe służą przepracowaniu bieżących problemów, wątpliwości marketingowych i nie zakładają cyklicznej współpracy. Jeśli chcesz przegadać tylko jeden, konkretny temat – konsultacje mogą Ci wystarczyć. Jeśli natomiast chcesz pod moim okiem stworzyć dla swojej marki strategię, ułożyć plan działania, udoskonalić komunikację w poszczególnych kanałach – to Brand Coaching jest dla Ciebie. W trakcie tej współpracy możemy być częściej w kontakcie i korygować Twoje działania marketingowe.