POZNAJ OPINIE KLIENTEK

Konsultacje z Martą to duża dawka wiedzy, inspiracji, motywacji do działania, które ma cel i określony kierunek. Nie posiadam zdolności marketingowych, dlatego poszukiwałam osoby, która pomoże mi w tej kwestii na samym początku tworzenia własnej marki. Polecam serdecznie tym, dla których podobnie jak dla mnie, wiedza o marketingu czerpana z Internetu to zbyt mało, by zaplanować swoje działania w sposób mądry, celowy i przemyślany. Polecam tym, którzy są otwarci na zmiany i weryfikację tego, co stworzyli do tej pory. Wiedza, doświadczenie i pomysły Marty pomogły mi w krótkim czasie samodzielnie zaprojektować i rozwinąć własną stronę internetową oraz zaplanować działania w social mediach. Konstruktywna krytyka, życzliwość i swobodna atmosfera to dodatkowe elementy, dla których z przekonaniem polecam usługi marketingowe Marty.

OKTAWIA ZAŁĘSKA

Marta Bulba pomaga odkryć, to, co ciężko czasem samemu odnaleźć i w co trudno uwierzyć. Program pracy nad marką osobistą to to seria warsztatów, które porządkują widzę o sobie i nakreślają ścieżkę rozwoju. To podróż w głąb siebie z profesjonalnym wsparciem, dzięki któremu łatwiej określić cele i uspójnić drogę do ich osiągnięcia. Po serii warsztatów wychodzi się z uporządkowaną wiedzą o sobie i motywacją do dalszych realizacji.

AGATA ANIOŁ

EKSPERTKA GASTRONOMII

Współpracę z Martą rozpoczęłam w momencie, kiedy po nieudanej sprzedaży nie miałam koncepcji, co dalej.

Wiedziałam, że coś jest nie tak, tylko nie wiedziałam, co to jest. Marta pomogła mi sprecyzować, czym dokładnie chce się zajmować i stworzyć nową spójną strategię mojej marki osobistej.

Serdecznie polecam współpracę z Martą, bo to specjalistka w budowaniu marki osobistej i jednocześnie ciepły, wesoły człowiek. ​

RENATA GERWATOWSKA

Z Martą pracowałam nad swoją marką osobistą – wypracowałyśmy proces, który wdrożyłam z powodzeniem. Marta ma wiedzę i świetnie analizuje i dokonuje syntezy, tego co wychodzi podczas warsztatów. To był dla mnie krok milowy w świadomym podejściu do mojej marki. Polecam Martę do strategicznej pracy nad brandem.

SYLWIA LENART

Marta to skarbnica wiedzy i mnóstwa pomysłów – pomogła dopracować strategię firmy i wyrazić ją w działaniach, które najlepiej dotrą do moich klientów. Jeśli szukasz partnera, z którym ustalisz swój plan działania, kogoś kto pomoże Ci poukładać sobie w głowie kwestie związane z marketingiem i brandingiem, a przy okazji zarazi Cię pozytywnym nastawieniem i wiedzą, to szczerze polecam Martę. Daj jej szansę, a na pewno pomoże Ci stworzyć silną i przekonującą markę. Mi pomogła!

Ula aleksandrowicz

Zaufałam Marcie i jej kompetencjom, a przeprowadzony audyt dla mojej marki okazał się strzałem w dziesiątkę. Weryfikacja wcześniejszych założeń, korekta dotychczasowych działań i kompleksowe wytyczne do wdrożenia są teraz dla mnie jak dokładnie rozpisany „rozkład jazdy” mojej marki. Jeśli szukasz zaangażowania i wysokiej jakości rezultatów, to współpracę z Martą zdecydowanie polecam.

KATARZYNA KACZYŃSKA

Unikalne połączenie dużej dawki wiedzy i profesjonalizmu z sympatycznym i koleżeńskim kontaktem. Współpraca z Martą to spora dawka cennego doświadczenia, które uczy spojrzenia na biznesową rzeczywistość. W ciągu dwóch miesięcy udało nam się zanalizować dotychczasową komunikację marki, zweryfikować aktualne potrzeby zmian i wytyczyć nowy kierunek dalszego rozwoju. Dziękujemy za współpracę i serdecznie polecamy!

JUSTYNA SEKUŁA